21 Aralık 2015 Pazartesi

Dinleniyorum.

        2016 geldi millet :) ne yıldı ama 2015 umarım gelecek yıl aratmaz bu yılı, beni sormayın ben benden değilim gitti giden benden, ben ise kaldım düşüncelerde.. dinlenmeye çekildim köşemdeyim
                                         


                                           
                                                      Şu günlerdeki ruh halim :)


    Siz siz olun yinede bildiğiniz yoldan doğrularınızdan vazgeçmeyin. İntikam yada öfke kişiyi bir adım ileri götürmez,size bu şekilde yaklaşan da anlık bir kazanım ile kendini kandırır.Kimseyi çözemedim bundan sonrada çözebileceğimi de düşünmüyorum, bir gün seni sevdiğini değer verdiğini gösteren ertesi gün tamamen tersini yapıp bende şok etkisi yaratıyor.
             Dostluklar vb. ilişkiler bu kadar basite indirgenemez,  dobraca yüzüme söyledi eksiğimi yada rahatsız olduğu olayı diye bir arkadaşlık bitmez savaşılır ve aradaki bağ korunur geliştirilir..Şizofren bir toplum mu olduk ne hatır gönül bilmeyen  insan yığıntısı gibiyiz..
           
                                                     Gök rehberiniz olsun ..
                               
         Evrenin türküsüdür sevgi bunu ilk içinizde yaşatıp büyüttüğünüz de iç huzuru yakalarsınız..
         Bir yerlerde size uygun senkronize olacak bir ruh vardır olduğunuz gibi görüp samimiyet ile sizin yanınızda duracaktır:)
         Her şeyin bir zamanı var diyerek yaşıyoruz neyi kontrol etmiş ki insan sadece bekler, uzay ve zaman boşluğunda kalmış gibi bir his ise hiç geçmeyecekmiş gibi gelip yakaladığı zaman aman aman ...Hayırlısı der geçeriz (bu kelimeyi de hiç sevmem )
   
   


                 Şans ise çok karmaşık gelmiştir bana, acaba gerçekten şanslımıyım  yoksa bahtsız mı :) herkesin istekleri ve hedefleri farklı olunca şans meselesi de kişiye özel,kimi çok parası olunca mutlu olacğına kimide aşkını bulunca aslında hayatımızda eksiklik olarak hissetdiğimiz ne ise onu isteriz ..             İYİ Şanslar herkese, umarım eksikliğiniz ne ise o gelsin hayatınıza ...Umut etmekten vazgeçmeyin ..
            Tatsız sürprizler kapımıza gelmesin diye temennilerde bulunalım               


           
              

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder